ПРО КОМПАНІЮ


Наша мета: стати лідируючою компанією з виробництва якісних дерев’яних міжкімнатних дверей в Україні.
 
Свою місію ми бачимо в наданні споживачеві продукту найвищої якості.
 
Наші цінності: працювати на благо людей, які перебувають з нами поруч, але, в першу чергу, на благо наших існуючих та потенційних клієнтів.
 
Краща нагорода для нас – це позитивний відгук покупців.

 

 

Компанія Вейквуд працює на ринку України більше 15-и років, має представництва та офіційних дилерів на всій території країни. За час роботи зарекомендувала себе як виробника якісного продукту та надійного партеру.
 
Постійно оновлюється ексклюзивний модельний ряд який дозволяє йти в ногу з часом та відповідати новітнім тенденціям в моді дизайнерського інтер’єру приміщень.
 
Продукція Wakewood виготовляється на найсучаснішому обладнанні італійського та німецького виробництва. Всі складові дверного блоку максимально натуральні та нешкідливі для здоров’я. Використання шпону натуральних порід дерева та якісного паркетного лаку італійського виробництва гарантує експлуатацію дверей на протязі тривалого часу без погіршення їх зовнішнього вигляду.
 
Конструктори компанії допоможуть втілити в життя практично будь-який технологічно можливий проект за ескізами замовника. Таким чином власник дверей торгової марки Wakewood отримає ексклюзивний, неповторний інтер’єр приміщення.
 
Наша компанія надає гарантію на всю вироблену продукцію терміном 24 місяці і несе повну відповідальність перед покупцем за якість своїх виробів.