Про компанію


Наша ціль: стати лідируючою компанією з виробництва якісних дерев’яних міжкімнатних дверей в Україні.
 
Свою місію ми бачимо в наданні споживачеві продукту найвищої якості.
 
Наші цінності: працювати на благо людей, які перебувають з нами поруч, але, в першу чергу, на благо наших існуючих і потенційних клієнтів.
 
Краща ногорода для нас – це позитивний відгук покупців.

 

 

Компанія Вейквуд працює на ринку України більше 15-и років, має представництва та офіційних дилерів на всій території країни. За час роботи зарекомендувала себе як виробник якісного продукту і надійного партнера.
 
Постійно оновлюється ексклюзивний модельний ряд дозволяє йти в ногу з часом і відповідати поточним тенденціям в моді дизайнерського інтер’єру приміщень.
 
Продукція Wakewood виготовляється на найсучаснішому обладнанні італійського та німецького виробництва. Всі складові дверного полотна максимально натуральні і нешкідливі для здоров’я. Використання шпону натуральних порід дерева і якісного паркетного лаку італійського виробництва гарантує експлуатацію двері протягом тривалого часу без погіршення її зовнішнього вигляду.
 
Конструктори компанії допоможуть втілити в життя практично будь-який технологічно можливий проект за ескізами замовника. Таким чином володар дверей торгової марки Wakewood отримає ексклюзивний, неповторний інтер’єр приміщення.
 
Наша компанія надає гарантію на всю вироблену продукцію терміном 24 місяці і несе повну відповідальність перед покупцем за якість своїх виробів.